YATIRIM YAPMAK GÜZEL
KAZANMAK İSE EN GÜZELİ

Route İstanbul, İstanbul’un en merkezi ve prestijli semtlerinden Ataköy’de konumlanıyor. E5 Otoyolu, Basın Ekspres bağlantısı ile TEM Otoyolu, sahil yolu, metro, metrobüs, Atatürk Havalimanı derken; kazançlı bir yatırım arayanlar için tüm yollar Route İstanbul’a çıkıyor.

  • Tüm kampanyalardan haberdar olmak için Aydınlatma ve Rıza Metni kapsamında telefon, sms ve mail yolu ile bilgi almak istiyorum.


1987’den bugüne hep çözüm ürettik, yeni yollar açtık, “biraz cesaret” dedik, sıradışı fikirleri peşinde koştuk, o fikirlere hayat verdik… Biz hep yapı’cı olduk… Bu bizim yapımızda var…

Bugüne kadar binlerce konut inşa etmiş bir firma olarak çok iyi biliyoruz;
“İnsan yaşadığı yere benzer”. “Bir ev” insanın yuvasıdır, ailesidir, gençliğidir, hayalleridir, sevincidir, hatıralarıdır… “Bir ev” hayattır. Bu yüzden “hayata yeni bir anlam daha katmak için” kendimizle yarışıyoruz. Hep “daha iyisini” yapmak için… Bir şehrin yapılarına bakıp o şehri anlamak hiç de zor değil. Dünyadaki pek çok şehir üzerindeki ünlü yapılarla anılır. Yapılar, şehirlerin karakteridir. Yaşadığımız şehirlere daha modern, daha sosyal, daha nitelikli “Marka Yapılar” kazandırmayı kendimize vazife addediyoruz. Şimdi, inşaat sektöründe 30 yılı geride bırakan bir firma olarak, arkamıza dönüp bakmak bize güç veriyor.
Cesarete ihtiyaç duyduğumuz an yaptıklarımıza bakmak, binlerce ailenin mutluluğunu görmek bize yetiyor… Biz Türkiye’nin en büyük konut projelerine imza atan, sektörün en saygın firmalarından biri olacağımızı, sektöre küçük bir adımla girdiğimiz ilk gün biliyorduk. Çünkü daha ilk günden “önce insan” dedik. Bütün projelerimizi bu ilkemizle inşa ettik.
Yılların deneyimi ve onlarca projeden sonra hala “biz olduk” demiyoruz. İlk günkü gibi heyecanlıyız, daha öğreneceğimiz çok şey var, daha düşlediğimiz çok şey var, hayata keyif katmak için daha gidilecek çok yol var… İşte bu bizim yapımız!